TAKA-DER ÇATISI ALTINDA TOPLANALIM
TAKA-DER ÇATISI ALTINDA TOPLANALIM

Yaklaşık iki asırdır hizmet veren Türkiye’nin köklü kurumlarından olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanları gelin TAKA-DER çatısı altında toplanalım,

Çünkü;
*Sadece ve sadece Tapu ve Kadastro personelleri tarafından kurulmuş, sizin içinizden çıkan bir sivil toplum kuruluşudur.

* Tüzüğümüzde de belirttiğimiz üzere hiçbir siyasi parti ve sivil topluk kuruluşu ile organik bağı olmayıp herkese eşit mesafededir.

* Sadece Tapu ve Kadastro personeli için mesai harcar. Bütün gayret ve çalışmalarını çalışan arkadaşlarımızın problemlerini ve çözüm yollarının aranıp bulunması üzerine tesis eder.

* Dernekler Kanunu’nun belirlediği yetkiler çerçevesinde adını taşıdığı çalışma arkadaşlarını hiçbir hiyararşik engele takılmadan her platformda temsil eder.

* Kurumsal aidiyetimizi güçlendirmek konusunda, çalışma arkadaşlarımızın sosyal hayatlarını güçlendirmek ve kolaylaştırmak adına Türkiye’nin her bölgesinde çeşitli firmalarla yaptığı indirim protokolleri ile arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışır.

* Çalışma arkadaşlarımızın adli mercilerce olan sorunları karşısında hemen devreye girerek yol gösterici, zaman kazandırıcı rolü üstlenerek arkadaşlarımızı her platformda savunur.

* Mesleki alanda her türlü bilgilendirmeyi ve hizmet içi eğitim mantığı ile tesis ettiği bilgi ağı ile günlük çalışma hayatımıza kazandırarak birliklerimizin ve tecrübelerimizin paylaşılmasını sağlar.

*Genel Müdürlük ile yapılan mutabakat protokolüne istinaden Genel Müdürlük adına protokol ve antlaşma yetkisine sahiptir. Bu sebeple yapılan protokoller tüm çalışanlarımızı kapsamaktadır.

DOLAYISIYLA;

‘TEK BAŞINA HİÇBİR ŞEY, HEP BERABER ÇOK ŞEYİZ’

‘SESSİZLİKTE BİR NEFES OLMAKTANSA, BU GÜÇLÜ ŞARKIDA YER ALMAYA NEDERSİNİZ?

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ .