TAKA-DER YÖNETİM KURULU İLE İSTANBUL TEMSILCILIGIMIZ AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU...

TAPU VE KADASTRO ÇALIŞANLARI DERNEĞİ (Taka Der) YÖNETİM KURULU İLE İSTANBUL TEMSILCILIGIMIZ AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU...

TAKA-DER İstanbul Temsilciliğimiz tarafından organize edilen yemeğe TAKA-DER Üst Yönetimi ile Beylikdüzü Tapu Müdürümüz ibrahim ERSOY ve Personeli, Esenyurt Tapu Müdürümüz Orhan ÇALIK, Büyükçekmece Tapu Müdürümüz Ekrem ÇALIŞKAN ile ilçe Temsilcisi Sevgi İNAN ve Personeli, Silivri Tapu Müdürümüz Hasan Basri EKŞİLER, Bahçelievler Müdür Yardımcımız Özlem BAŞER, Edirne Süleymanpaşa Tapu Müdürümüz Mehmet TEMEL, İstanbul TAKA-DER Avukatı Cihan TEMEL, İstanbul İl Temsilcilerimiz Nergiz Yavuz Candemir, Nevan AYDIN, Mehmet Han DAŞKAN’ın Anne ve Babası, Serpil DAŞKAN ve Orçun DAŞKAN’ın katılımlarıyla İstanbul Cemil Hoca Restaurantta yapıldı. 
TAKA-DER Yönetim Kurulu Başkanımız Emre DEMİR’in açılış konuşmasıyla başlayan kaynaşma ve bilgilendirme yemeğimiz Beylikdüzü Tapu Müdürümüz İbrahim ERSOY’un konuşmalarıyla devam etti. Sıcak bir ortamda, karşılıklı bilgi alış verişiyle geçen yemeğimiz iyi dilek ve temennilerle son buldu.
Bu toplantıyı tertip eden İstanbul İl Temsilcilerimiz Nergiz CANDEMİR, Nevan AYDIN ile Tapu Müdürlerimize TAKA-DER olarak teşekkür ediyoruz.